Schnellmenü

Zur Startseite springen, Accesskey 0,
Zur Hauptnavigation springen, Accesskey 1,
Zum Inhalt springen, Accesskey 2,
Zur Kontaktseite springen, Accesskey 3,
Zur Sitemap springen, Accesskey 4

Zum Schnellmenü zurück

Mandati naše občine

Na volitvah občinskega sveta, ki so potekale 28.02.2021, je bilo po D’Hondtovem sistemu izvoljenih skupno 19 članov občinskega sveta. Razporeditev sedežev po strankah:

  • SPÖ (Socialdemokratska stranka Avstrije): 9 sedežev v občinskem svetu
  • EL (Enotna lista Avstrije): 7 sedežev v občinskem svetu
  • ÖVP (Avstrijska ljudska stranka): 3 sedeža v občinskem svetu

Bei der Bürgermeisterstichwahl am 14. März 2021 erhielt die Kandidaten der SPÖ, Frau Elisabeth Lobnik 867 Stimmen und wurde somit mit 53,88% zur Bürgermeisterin gewählt.

Elisabeth Lobnik, Bakk.

Elisabeth Lobnik, Bakk. Foto
Funkcija županja, SPÖ
Telefon 0664-4307982 (mobilni telefon)
E-pošta elisabeth.lobnik@ktn.gde.at

Ing. Jürgen Lamprecht

Ing. Jürgen Lamprecht Foto
Funkcija 1. podžupan, SPÖ
Telefon 0650-9655307 (mobilni telefon)
E-pošta juergen.lamprecht@ktn.gde.at

Franz Josef Smrtnik

Franz Josef Smrtnik Foto
Funkcija 2. podžupan, EL
Telefon 0650-8311201 (mobilni telefon)
E-pošta franzjosef.smrtnik@ktn.gde.at

Thomas Schadl

Thomas Schadl Foto
Funkcija član nadzornega odbora, EL
Telefon 0664-1380632 (mobilni telefon)
E-pošta thomas.schadl@aon.at

Markus Korotaj

Markus Korotaj Foto
Funkcija član nadzornega odbora, ÖVP
Telefon 0664-1129299 (mobilni telefon)
E-pošta mj.korotaj@gmail.com

Manuela Lobnik, BSc.

Manuela Lobnik, BSc. Foto
Funkcija občinska svetnica, SPÖ
Telefon 0664-1385553 (mobilni telefon)
E-pošta lobnik.manu@gmail.com

Gabriel Hribar

Gabriel Hribar Foto
Funkcija občinski svetnik, EL
Telefon 0664-4526965 (mobilni telefon)
E-pošta office@hribarisc.at
Naloge:

Energetska učinkovitost in varovanje podnebja, čezmejno sodelovanje, obrati in podjetja v lasti občine, gospodarstvo, urejanje in načrtovanje prostora.

Michael Arbeitstein

Michael Arbeitstein Foto
Funkcija občinski svetnik, SPÖ
Telefon 0664-8291799 (mobilni telefon)
E-pošta michael.arbeitstein@bmf.gv.at

Majda Furjan-Kutschnig

Majda Furjan-Kutschnig Foto
Funkcija občinska svetnica, EL

Andreas Ojster

Andreas Ojster Foto
Funkcija občinski svetnik, SPÖ
Telefon 0664-2113520 (mobilni telefon)
E-pošta ojster.andreas@gmail.com

Richard Županc

Richard Županc Foto
Funkcija občinski svetnik, ÖVP
Telefon 0664-2821985 (mobilni telefon)
E-pošta richard.zupanc@aon.at

Harald Persche

Harald Persche Foto
Funkcija občinski svetnik, SPÖ
Telefon 0664-1221698 (mobilni telefon)
E-pošta h.persche@gmx.at

Anja Christina Orasche

Anja Christina Orasche Foto
Funkcija občinska svetnica, EL
Telefon 0650-5455204 (mobilni telefon)
E-pošta orasche.anja@gmx.net

Evelin Pircer

Evelin Pircer Foto
Funkcija občinska svetnica, SPÖ
Telefon 0664-1111772 (mobilni telefon)
E-pošta evelin.pircer@gmx.at

Bernard Smrtnik

Bernard Smrtnik Foto
Funkcija občinski svetnik, EL
Telefon 0664-4424748 (mobilni telefon)
E-pošta b.smrtnik@gmx.net

Mag. Bernhard Kassin

Mag. Bernhard Kassin Foto
Funkcija občinski svetnik, SPÖ
Telefon 0660-8143171 (mobilni telefon)
E-pošta kassini44@yahoo.at

Johannes Jerlich

Johannes Jerlich Foto
Funkcija občinski svetnik, ÖVP
Telefon 0676-3141660 (mobilni telefon)
E-pošta jerlich.164@gmx.at

Nicole Lamprecht

Nicole Lamprecht Foto
Funkcija občinska svetnica, SPÖ
Telefon 0676-5992254 (mobilni telefon)
E-pošta nicolelamprecht1@hotmail.com